EGGERS, W. P. EBERHARD. (Hannover 1939 - 2004 Hannover). ”Hermes.” 1990.

205401. EGGERS, W. P. EBERHARD. (Hannover 1939 - 2004 Hannover). ”Hermes.” 1990.

6-färgs litografi/Tyvek. 43,5 x 61 cm Signerad nedre centrum: WPE Eggers.
7 bevis kopior. 3 verkstad kopior. 150 signerade och numrerade exemplar. 25 signerade och romerska numrerade exemplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 515