6-färgs litografi/Tyvek. 43,5 x 61 cm Signerad nedre centrum: WPE Eggers. 7 bevis kopior. 3 verkstad kopior. 150 signerade och numrerade exemplar. 25 signerade och romerska numrerade exemplar.