HERMAN FOGELIN. Skål, stengods, signerad.

2053905. HERMAN FOGELIN. Skål, stengods, signerad.

Dekor av bl.a växtlighet i blått. Diameter ca 29 cm, höjd ca 13 cm.

Obetydligt ytslitage.

Herman Fogelin (1947–2020)

Tema

Herman Fogelin

Obetydligt ytslitage.

Herman Fogelin (1947–2020)

Tema

Herman Fogelin

Antal besök: 786