LJUSKRONA, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 47 cm.

205386. LJUSKRONA, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 47 cm.

Stomme i gulmetall. Behängd med prismor. 5 ljusarmar. Diameter 47 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 559