Stadsauktion Sundsvall
Belysning & Lampor
Ljusstakar
VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.
205379. VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, gustaviansk stil, 1900-tal.
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 009