PARTI DÖRRTRYCKEN samt NYCKELSKYLTAR, mässing, 1900-talets början.

205335. PARTI DÖRRTRYCKEN samt NYCKELSKYLTAR, mässing, 1900-talets början.

12 par dörrtrycken
21 st nyckelskyltar
Spårskruv i mässing medföljer.

Slitage, färgrester. Nyckelskyltar delvis med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 par dörrtrycken
21 st nyckelskyltar

Antal besök: 1 082