RING, sterlingsilver med opal, MR.T.

2053326. RING, sterlingsilver med opal, MR.T.

Stämplad MR.T. 925
Storlek ca 19.5/62.
Opal ca 27x8 mm.
Ca 8-30 mm bred.
Vikt ca 20.9 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad MR.T. 925
Storlek ca 19.5/62.
Opal ca 27x8 mm.
Ca 8-30 mm bred.
Vikt ca 20.9 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 372