PARTI HATTAR. Sommarhattar. 5 st. Paris, Wien. 1940-60-tal.

205322. PARTI HATTAR. Sommarhattar. 5 st. Paris, Wien. 1940-60-tal.

1 st ljus med brett brätte och band, etikettmärkt Made in France
1 st naturfärgad med brett brätte och grönt band
1 st svart med brett brätte ettikettmärkt Original Wien
1 st svart med brett brätte, ettikettmärkt Janine modes Partis, Made in France
1 st naturfärgad med låg kulle, 1940-tal.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 849