1 st ljus med brett brätte och band, etikettmärkt Made in France
1 st naturfärgad med brett brätte och grönt band
1 st svart med brett brätte ettikettmärkt Original Wien
1 st svart med brett brätte, ettikettmärkt Janine modes Partis, Made in France
1 st naturfärgad med låg kulle, 1940-tal.
Bruksskick.
Bruksskick.