LYKTA, NATTLJUSSTAKAR samt SKÅL, mässing och glas, 4delar, bl.a. Karlskrona Lampfabrik, 1900-tal.

205321. LYKTA, NATTLJUSSTAKAR samt SKÅL, mässing och glas, 4delar, bl.a. Karlskrona Lampfabrik, 1900-tal.

Höjd 15,5 - 33,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15,5 - 33,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 811