SPEGEL med KONSOL, Eden Spegel, rokokostil, 1900-talets mitt.

205308. SPEGEL med KONSOL, Eden Spegel, rokokostil, 1900-talets mitt.

Spegel. Förgylld, skuret krön. Längd 62, höjd 170 cm.
Konsol, förgylld/stenskiva. Längd 66, höjd ca 75 cm.

Bruksslitage, smärre sprickbildningar på konsolen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 143