BRICKA, mässing, 1900-tal.

BRICKA, mässing, 1900-tal.
2052997. BRICKA, mässing, 1900-tal.

Diameter 60 cm.

Mindre stötmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60 cm.

Antal besök: 388