WIWEN NILSSON. TÅRTSPADE, SILVER.

2052680. WIWEN NILSSON. TÅRTSPADE, SILVER.

Stämpelsignerad, Lund 1959, längd 22,5 cm. Total vikt 75,5 gram.

Repor, gravyr samt svagt ristat personnr.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Antal besök: 853