PELARBORD, 1800/1900-tal.

PELARBORD, 1800/1900-tal.
205266. PELARBORD, 1800/1900-tal.

Längd 59, bredd 44, höjd 70 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 477