PARTI GLAS, 7 delar, Mary Gregory-stil, 1900-tal.

205255. PARTI GLAS, 7 delar, Mary Gregory-stil, 1900-tal.

3 karaffer med glas, kanna samt 3 lockdosor.
Höjd ca 6 - 23 cm.

Smärre slitage, avlagringar, nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6 - 23 cm.

Antal besök: 1 442