POTTSKÅP, vitmålat, sent 1800-tal.

205242. POTTSKÅP, vitmålat, sent 1800-tal.

Fotpall medföljer, längd 46, bredd 41, höjd 80 cm.

Stor färgslitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stor färgslitage samt skador.

Antal besök: 469