HÖRNSKÅP, 17/1800-tal.

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal.
20523. HÖRNSKÅP, 17/1800-tal.

Bemålat. Nycklar finns. Längd 82, djup 42, höjd 176 cm.

Slitage. Renoverat och kompletterat. Kräver stöd från vägg.

Gör en kostnadsfri värdering!
20523. HÖRNSKÅP, 17/1800-tal.

Antal besök: 879