OIDENTIFIERAD KONSTNÄR . Olja på duk. Signerad C Holst och daterad -04.

205221. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR . Olja på duk. Signerad C Holst och daterad -04.

33 x 56 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 56 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 710