Burkar, plåt, 4 st.
Träskulptur, kapten.
Vas, keramik, signerad MS.
Fönsterlampa, mässing.
Tallrikar, 6 st, Rörstrand, "Gröna Anna".
Set, "Hinder Golf".
Bruksslitage, hinder golf ej genomgånget.
Burkar, plåt, 4 st.
Träskulptur, kapten.
Vas, keramik, signerad MS.
Fönsterlampa, mässing.
Set, "Hinder Golf".