MATSALSSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

205171. MATSALSSKÅP, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft.

Vitmålat. Räfflade luckor, bakomliggande hyllor. Lådor i sargen. Längd 97, bredd 38, höjd 147 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 681