RAYMOND SCHORI. Blandteknik. Komposition. Signerad Raymond Schori. Daterad Okt 2006.

205132. RAYMOND SCHORI. Blandteknik. Komposition. Signerad Raymond Schori. Daterad Okt 2006.

Tusch/gouache
74x55 cm.

Ej glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tusch/gouache
74x55 cm.

Ej glasad.

Antal besök: 2 734