HALSBAND, silver, toligen Mexiko, 1900-tal.

205120. HALSBAND, silver, toligen Mexiko, 1900-tal.

Stelt halsband med gångjärn, dekor av slipad sten.
Vikt ca 60 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 60 gram.

Slitage.

Antal besök: 939