JONAS BOHLIN. " IRON CONCRETE " signerad, numrerad, 1 /15, Källemo AB Värnamo 1987 , inköpt hos Michael Asplund, Stockholm.

205106. JONAS BOHLIN. " IRON CONCRETE " signerad, numrerad, 1 /15, Källemo AB Värnamo 1987 , inköpt hos Michael Asplund, Stockholm.

Stolen " Concrete " formgavs 1981, denna variant helt i järn utfördes 1987 i en upplaga om 15 exemplar
Inköpt hos Michael Asplund, Stockholm, bekräftad äkthet Jonas Bohlin.
Höjd 90,5 cm
Vikt 58,2 kg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90,5 cm
Vikt 58,2 kg.

Antal besök: 8 016