Auktionsverket Engelholm
Möbler
Fåtöljer & Stolar
205106. JONAS BOHLIN. " IRON CONCRETE " signerad, numrerad, 1 /15, Källemo AB Värnamo 1987 , inköpt hos Michael Asplund, Stockholm.
« Tillbaka till föremålet