REVOX. Bandspelare, modell G36, 1960-tal.

2050737. REVOX. Bandspelare, modell G36, 1960-tal.

2-spår, BxHxD: 48x30x34 cm.

Tecken på slitage, täck med rester av tejp. Enligt kunden, det fungerar. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-spår, BxHxD: 48x30x34 cm.

Antal besök: 1 217