VILHELMINA (MINA) CARLSON-BREDBERG. Tillskriven. Blommor. Olja på duk, uppfodrad på pannå, osignerad, intyg a tergo.

205049. VILHELMINA (MINA) CARLSON-BREDBERG. Tillskriven. Blommor. Olja på duk, uppfodrad på pannå, osignerad, intyg a tergo.

"Målning utförd på 1930:talet av Mina Carlson f. Bredberg intygas av konstnärinnans son. Stockholm den 24 januari 1945".

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 2 777