JOHN FRANK SWINGLER. Akvarell, signerad.

2050469. JOHN FRANK SWINGLER. Akvarell, signerad.

Rammått: 79 x 65 cm.

Gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: 79 x 65 cm.

Gulnat blad.

Antal besök: 881