BARNCYKEL, Tvåhjuling, 1950-tal.

2050155. BARNCYKEL, Tvåhjuling, 1950-tal.

Lackerad metall. Längd ca 80, höjd ca 75 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Gummi på hjul defekt. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 604