ERIK LOO. olja på duk, kvinnor, signerad.

205008. ERIK LOO. olja på duk, kvinnor, signerad.

60 x 49,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 49,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 380