ERNST KÜSEL. etsning, signerad.

2049896. ERNST KÜSEL. etsning, signerad.

Gårdsflicka med get. Bildmått ca 20 x 25 cm.

Gulnad. Bär dedikation. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 058