SPEGEL, förgylld, empire.

SPEGEL, förgylld, empire.
204922. SPEGEL, förgylld, empire.

119 x 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

119 x 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 748