BRIO-MEC 5, sent 1900-tal.

BRIO-MEC 5, sent 1900-tal.
2049207. BRIO-MEC 5, sent 1900-tal.

Byggsats för barn, i original kartong
No 34335.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 34335.

Antal besök: 1 527