AFTONVÄSKA, SILVER, omkring 1900.

2049203. AFTONVÄSKA, SILVER, omkring 1900.

Sannolikt importstämpel från odessa, dåvarande Ryssland, 16,5 x 17 cm, vikt 214 gram.

Slitage, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre skador.

Antal besök: 386