DIVERSE, 1800-1900-tal.

204905. DIVERSE, 1800-1900-tal.

Sockerskrin och fat, tenn.
Sko, porslin mm.

Slitage. Form med rost. Krackelyr på gräddsnäckor och tesil med mugg.
Skrin med skador på lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockerskrin och fat, tenn.
Sko, porslin mm.

Skrin med skador på lock.

Antal besök: 414