RÄKNEMASKIN, Facit, Åtvidaberg.

2048950. RÄKNEMASKIN, Facit, Åtvidaberg.

Med bruksanvisning.

Bruksslitage, skador glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med bruksanvisning.

Bruksslitage, skador glas.

Antal besök: 4 099