FLASKA, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-talets första hälft.

204893. FLASKA, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-talets första hälft.

Etsad dekor och datering 1839. Höjd ca. 18 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 1 055