PUNSCHMUGGAR, 7 st, silver, bland annat Boliden. Tot vikt 224 gram.

20488. PUNSCHMUGGAR, 7 st, silver, bland annat Boliden. Tot vikt 224 gram.

Några med förgylld insida.
Höjd ca 5 cm.

Bruksslitage. Stötbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några med förgylld insida.
Höjd ca 5 cm.

Bruksslitage. Stötbucklor.

Antal besök: 604