GUNNAR PERSSON. Stilleben. Olja på pannå. Signerad och daterad -59.

204865. GUNNAR PERSSON. Stilleben. Olja på pannå. Signerad och daterad -59.

33x77 cm.

Ram defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x77 cm.

Ram defekt.

Antal besök: 3 270