PIANOPALL, PALL, TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

20483. PIANOPALL, PALL, TIDNINGSSTÄLL, 1900-tal.

Tidninigsställets höjd 75, pianopallens längd 55 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 473