SVANTE SCHÖBLOM. STOLAR,6 st, "Clipper, Overman,1970-tal.

2048187. SVANTE SCHÖBLOM. STOLAR,6 st, "Clipper, Overman,1970-tal.

6 stolar
Total höjd ca 75 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar
Total höjd ca 75 cm
Sitthöjd ca 46 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 2 167