Rodolfo Dordoni, Minotti, sidobord ”Leger”.

2047018. Rodolfo Dordoni, Minotti, sidobord ”Leger”.

Utkast: 1998. Borstad stålfinish Ej märkt. HxBxD: 50x50x50cm.

Tecken på slitage, repor, stötar på kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 228