ARMRING, förgyllt silver, Lars Larsson, 1851, Göteborg.

204681. ARMRING, förgyllt silver, Lars Larsson, 1851, Göteborg.

Diameter 6 x 6 cm. Storlek justerbar.

Poröst silver. Gått av i gammal lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 144