ERNST SVEDBOM. Kanna, tenn, Sverige.

2046151. ERNST SVEDBOM. Kanna, tenn, Sverige.

Höjd ca 19 cm
Graverad text, HPR 1959.

Graverad, skav/repor, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm
Graverad text, HPR 1959.

Antal besök: 1 021