STOLAR, 4 st, Viktorianska, Danmark, 1800-tal.

2045914. STOLAR, 4 st, Viktorianska, Danmark, 1800-tal.

Stolar i mahogny och valnöt, Viktorianska, Danmark, 1800-talets mitt.
Höjd 87 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd över rygg 42 cm.

Fint skick, åldersslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87 cm
Sitthöjd 44 cm
Bredd över rygg 42 cm.

Antal besök: 681