Auktionsverket Engelholm
Mattor & Textil
Mattor
NOMADMATTA, Shiraz, semiantik, 265 x 160 cm.
20456. NOMADMATTA, Shiraz, semiantik, 265 x 160 cm.
18-1900-tal.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
18-1900-tal.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
983