2045612. HANS-WERNER SAHM. himmel trappor, tryck.
Hans-Werner Sahm (1943-2020), grafik, inramad bakom glas, signerad och daterad längst ner till höger: '91',
Bildstorlek ca..: 60 x 80 cm,
Ramstorlek ca.: 96 x 115 x 5,5 cm.
Bildstorlek ca..: 60 x 80 cm,