KATARINA HÅRD. Färgetsning. "Vår rechen" Signerad Kastarina Hård. Daterad 2002.

204542. KATARINA HÅRD. Färgetsning. "Vår rechen" Signerad Kastarina Hård. Daterad 2002.

Provtryck.
Bildstorlek 21,5x30 cm.
Märkt PT etsning "Vår rechen" -med hälsning Katarina Hård 2002

Katarina Hård föddes i Polen den 16 december 1954.

Bubblig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Provtryck.
Bildstorlek 21,5x30 cm.

Bubblig.

Antal besök: 1 165