BLOMKRUKOR, 5 st, keramik, 1900-tal.

2044930. BLOMKRUKOR, 5 st, keramik, 1900-tal.

Höjd 10-13 cm.
Diameter 13,5-16,5 cm.

Krackelyrer.
Inre beläggning.
Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-13 cm.
Diameter 13,5-16,5 cm.

Krackelyrer.
Inre beläggning.
Nagg förekommer.

Antal besök: 713