POKAL, glas med förgylld dekor och applicerade stenar. Troligen Tjeckien. 1900-tal.

204486. POKAL, glas med förgylld dekor och applicerade stenar. Troligen Tjeckien. 1900-tal.

Höjd 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Antal besök: 669