VÄRJOR samt Florett, 1900-tal.

204483. VÄRJOR samt Florett, 1900-tal.

Florettens längd 95 cm. Värjor i mässing samt stål. Ornamenterad klinga. Värjor längd 99 respektive 105 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 7 584