SPEGELBYRÅ, fanerad i valnöt, 1800-tal.

20448. SPEGELBYRÅ, fanerad i valnöt, 1800-tal.

Nyckel finns. Längd 104 bredd 53 höjd 183 cm.

Slitage och skador. Löst backstycke medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 912