VITRINSKÅP, orientalisk stil, 1900-/2000-tal.

2044553. VITRINSKÅP, orientalisk stil, 1900-/2000-tal.

Tudelat. Glasad överdel med hyllplan i glas. Nederdel med fyra dörrar och bakomliggande hyllplan. Längd ca 165, bredd 45, höjd 209 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Torrsprickor. Ett löst beslag. Delar kan saknas. Glasrutor på vitrindelens gavlar är ej monterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 697